KONST / Litografier / Färglitografi 15978234
nr 1597 8234
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad HC 7/10, daterad -01. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 50x56 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:29:47
100 kr
150 kr
200 kr